üst reklam

 

Kategoriler

Hakkımızda

 Türkiye'nin MedikalReyonu


 Seç Medikal olarak 2012 yılında medikal ürünleri e-ticaret platformunda satışa sunmaya başladık. Öncelikli amacımız medikal malzemeleri uygun fiyatlar ile tüm Türkiye'ye ulaştırabilmektir istedik ki doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine ülke çapında medikal malzeme almak isteyen herkes rahatlıkla alabilsin. Rekabatçi olan sektörümüzde bir çok firmamının ve son kullanıcının gönül rahatlığı ile kaliteyi uygun fiyatlara almasını hedefledik.

 Bu düşünce ile çıktığımız yola kendimizi yeniliyerek devam etmeye gayret gösterdik. Biz her zaman şu bilinçle hareket ettik, "Acil İhtiyaç Ürünleri" kendimize bu bilinci yer ederek her geçen gün nasıl daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verebileceğimizi tasarlayarak çalışmalarımıza yön verdik. Bir diğer önemsediğimiz konu ise fiyat politikası olmuştur, elimizden geldiğince fiyat analizleri yaparak siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatlarla ürünlerimizi sunmaya özen gösterdik.

 Bir kişi ile kurulmuş olan firmamız bugün sizlere kaliteli hizmet anlayışına sahip personeller ve özenle kargolanmak için hazırlanan ürünlerimizi, büyük bir titizlik ile stokladığımız depolar eşliğinde hizmet vermektedir. Her geçen gün yenilikçi ve teknolojiyi yakından takip ederek hizmet anlayışımızı düzenlemekteyiz.

 Geçtiğimiz yıllarda kozmetik ürünleride firmamız bünyesinde pazarlamaya başladık ve medikal ürünlerde gösterdiğimiz pazarlama ahlakı ile ziyaretçilerimizi olabildiğince uygun fiyatlar ile markalı ürünlerle buluşturmayı hedefledik. Bu amacımızda da başarılı olarak siz değerli ziyaretçilerimize keyifli bir alışveriş sunmanın haklı memnuniyetini yaşamaktayız.

 Başarı asla bir tesadüf değildir.

 Sağlıklı günlerde görüşmek dileklerimizle.

 

 

MedikalReyonum Yönetimi