Flaster Bant Kategorisini İncelediniz mi?

Hakkımızda

 Seç Medikal olarak 2012 yılında medikal ürünleri e-ticaret platformunda satışa sunmaya başladık. Öncelikli amacımız medikal malzemeleri uygun fiyatlar ile tüm Türkiye'ye ulaştırabilmektir istedik ki doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine ülke çapında medikal malzeme almak isteyen herkes rahatlıkla alabilsin.

 

 Bu düşünce ile çıktığımız yola kendimizi yeniliyerek devam etmeye gayret gösterdik. Biz her zaman şu bilinçle hareket ettik, "acil ihtiyaç ürünleri" kendimize bu bilinci yer ederek her geçen gün nasıl daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verebileceğimizi tasarlayarak çalışmalarımıza yön verdik. Bir diğer önemsediğimiz konu ise fiyat politikası olmuştur, elimizden geldiğince fiyat analizleri yaparak siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatlarla ürünlerimizi sunmaya özen gösterdik.

 

 Bir kişi ile kurulmuş olan firmamız bugün sizlere kaliteli hizmet anlayışına sahip personeller ve özenle kargolanmak için hazırlanan ürünleri büyük bir titizlik ile stokladığımız depolar eşliğinde hizmet vermektedir. Her geçen gün yenilikçi ve teknolojiyi yakından takip ederek hizmet anlayışımızı düzenlemekteyiz.

 

 Geçtiğimiz yıllarda kozmetik ürünleride firmamız bünyesinde pazarlamaya başladık ve medikal ürünlerde gösterdiğimiz pazarlama ahlakı ile ziyaretçilerimizi olabildiğince uygun fiyatlar ile markalı ürünlerle buluşturmayı hedefledik. Bu amacımızda da başarılı olarak siz değerli ziyaretçilerimize keyifli bir alışveriş sunmanın haklı memnuniyetini yaşamaktayız.

 

 Sağlıklı günlerde görüşmek dileklerimizle.

 

Seç Medikal Yönetimi