Flaster Bant Kategorisini İncelediniz mi?

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

 

Seç Medikal web sitesi (www.medikalreyonum.com) Seç Medikal Sağlık Ürünleri Tic. Paz.'a aittir ve sitemizi ziyaret eden siz değerli ziyaretçilerimizin bilgi güvenliği firmamız için büyük önem taşımaktadır. Aşağıda yazılı olan metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere tarafımızdan yazılmıştır.

 

Seç Medikal, müşterilerine daha güvenli bir sanal alışveriş ortamı sağlamayı ilke edinmiş bir firma olarak, aşağıda yazılı olan gizlilik kurallarına uyulmasını şart koşar.

 

E-posta adresiniz hiç bir nedene bakılmaksızın ve hiç bir muhattap nezdinde açıklanmayacak ve kullanılmayacak olup, medikalreyonum.com adresli web sitemize kayıt olurken okuyup kabul etmiş olduğunuz Üyelik Sözleşmesi Tarafların Hak ve Yükümlülükleri 3.12 ve 3.13 maddeleri kapsamında medikalreyonum.com ile ilgili tanıtım, bilgilendirme ve kampanyalarda kullanılacaktır. 

 

Öncelikle kişisel bilgilerinizi paylaşmadan web sitemizde dilediğiniz kadar dolaşabilir ve dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm kişisel bilgiler sadece sizin bilginiz dahilinde temin edilir, firmamız tarafından 3. parti firma veya kişilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır. Medikalreyonum.com web sitesine üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ


Seç Medikal ww.medikalreyonum.com web sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Firmamız kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde sistemimizde saklamamakla beraber bu tür bilgileri hiç bir zaman tarafınızdan talep etmeyecektir. Bu bilgiler sadece ödeme sayfasında, bankadan ödeme onayı alımı esnasında tarafınızdan kullanılacaktır. Bu işlem esnasında kullanmış olduğunuz bilgiler (kredi/banka kartı) yüksek güvenlik şartları altında ilgili bankalara gönderilecektir. Sitemizde kredi/banka kartı işlemleri için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmış olup, kart bilgilerinin site üzerinden bankaya aktarılması esnasında ki güvenlik, ilgili bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleştirilmektedir.


İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken en önemli unsur tarayıcınızın adres çubuğunda yer alan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitemizden bağımsız olarak Rapid tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.


Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği firmamız tarafından Kredi Kartları Sahtekarlığı'na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

Not: İnternet alışveriş sitelerinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin. Firmamıza ait Medikalreyonum.com web sitemizde bize ait tüm bilgiler açık olarak belirtilmiştir
E-POSTA GÜVENLİĞİ

Sitemiz Müşteri Hizmetleri'ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.