üst reklam

 

Kategoriler
Varis Çorabı Çeşitleri ve Fiyatları Nelerdir?
10.04.2021
Varis tedavisinde kullanılmaya ve tedavi esnasında uygulanan yöntemlere destek vermeye yardımcı olan özel olarak tasarlanmış bir kompresyon (sıkıştırma) çorabıdır. Varis (kompresyon) çorapları sıkı ve uzun yapısı sayesinde bacakta özellikle alt kısımlarda baskı oluşturmaya ve kanın alt ekstremite (uç kısımlar) bölgesinde birikmesine engel olmaktadır.
Gazlı Bez, Spanç, Gaz Kompres ve Tüm Çeşitleri
08.04.2021
Gazlı bez ve spanç çeşitleri küçük yada büyük tüm cerrahi müdahale gerektiren durumlarda kullanılan seyrek ve gevşek olarak tasarlanmış bir tür ince bez türleridir. Genelde yarayı kapatmak üzere kullanılmaktadırlar.
Flaster Bant Bez, İpek, Kağıt, Şeffaf, Fix ve Tüm Çeşitler
06.04.2021
Flaster bant çeşitleri tıbbi yada cerrahi müdahaleler sonrası ilgili bölgelerde yaranın üzerinin kapatılması, nasır tedavisi, su toplamaları, pansuman ve sargıların tutturulması gibi oldukça geniş kapsamlı alanlarda kullanıma uygun olan sentetik yapışkan bantlardır.
Enjektör 2cc, 3cc, 5cc, 10cc ve Tüm Çeşitleri
29.03.2021
Enjektörler tıp alanında kullanılan, kullanımı kolay ve kullanışlı bir üründür. Kullanım kolaylığı ve işlevi ile yapılacak işlemler kolaylıkla yapılmaktadır. Enjeksiyon veya iğne yapma, vücutta damar, doku, kanal veya boşluk içine genellikle enjektör aracılığıyla sıvı ,ilaç verme işlemidir. Genel olarak steril ve tek kullanımlık olarak kullanılan modelleri çoğunlukla kullanılmaktadır.